Multivitamíny pro děti mají rozhodně smysl

Do rodičovství vstupuje většina z nás s předsevzetím, že své děti budeme vést ke zdravé výživě. Jenomže děti nám rychle vysvětlí, že pány svých chutí jsou přece jen ony samy. Jak pak řešit to, že dítěti mohou scházet některé důležité vitamíny či minerály? Ideálním řešením je kvalitní multivitamín pro děti.

Jen stěží najdete u dětí méně atraktivní potravinu než je zelenina. Některé se jí brání zcela, jiné si vystačí se dvěma druhy a další vehementně odmítají. I když jste již nejspíš vyzkoušely všechny možné způsoby přípravy, děti lze přesvědčit stěží. Neúčinkuje vysvětlování, pozitivní motivace, ale ani nátlak. Děti prostě musí k určitým potravinám dorůst a rady pediatrů i nutričních specialistů bývají jen pouhou teorií. Děti prostě mají své chuti i svoji hlavu.

Jak zajistit, aby dítěti nechyběly žádné vitamíny a minerály?

V dnešní době je to otázka velice aktuální. I děti jsou vystaveny koronavirové nákaze. Navíc nošení roušek, změna tradičního režimu, mnohdy nekontrolované stravování dětí v naší nepřítomnosti, stres – to vše dělá děti více ohroženými oslabením imunity. Vyberte jim proto vhodné multivitamíny pro děti a zajímejte se kvalitu.

Multivitamíny i multiminerály pro děti by měly mít nadstandardní kvalitu

Dětem nabídněte takové vitamíny a minerály pro děti, které jsou 100% aktivní, bez zbytečných balastních látek a pojidel a optimálně rostlinného původu. Samozřejmostí musí být absence umělých barviv a konzervantů. Neměly by být z geneticky modifikovaných surovin. Vyloučeny by měly být i různé alergeny, například lepek, laktóza a pšenice. Ideální budou bez cukru, kvasnic, ale též bez obsahu kyseliny stearové a sterátu horečnatého.

Snažíme se na naše stránky dávat opravdu jen ověřené a špičkové produkty. Multivitaminy a multiminerály jak pro děti, tak pro dospělé, opravdu doporučujeme pro jejich kvalitu. Jde současně o kvalitní antioxidanty pro děti s odkyselujícím účinkem na organismus. Právě překyselení bývá považováno za živnou půdu bakterií, virů a dalších patogenů. V této souvislosti odkyselení a také detoxikace těžkých kovů, doporučujeme zaměřit se na vodu viz. https://www.jsmeproimunitu.cz/kremicita-voda/

 

 

kid-1241817_1280

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz