Jaké výhody má lipozomální vitamín K2 + D3?

Dnes už velmi dobře víme, jakou spojitost mají různé vitamíny s nemocemi, psychickými i fyzickými zdravotními obtížemi. Většina lidí si je vědoma toho, že ze stravy jich nepřijímá dostatečné množství, a tak je doplňují formou doplňků stravy. Mezi jejich kvalitou jsou však nemalé rozdíly.

Příkladem vitamínu, kterého obvykle nemáme dostatek, je vitamín D3, který se častokrát kombinuje s vitamínem K. Vitamín K je důležitý pro srážlivost krve a normální stav kostí. „Déčko“ má podobné účinky, působí na kosti, zuby, svaly, ovšem navíc je důležitý i pro podporu imunity. Jeho umělé doplňování je obzvlášť důležité v zimě, kdy svítí méně sluníčka. V létě ho totiž získáváme převážně ze slunečního záření.

Nejlépe vstřebatelný je vitamín D a K v lipozomální formě

Až si budete vybírat vitamín D + K v tabletách, dávejte si pozor, co kupujete. Mezi jednotlivými doplňky stravy jsou velké rozdíly, zejména v jejich vstřebatelnosti.

Pokrokovou technologií je tzv. lipozomální forma vitamínů. V čem je lepší? Přináší dva významné benefity:

  • výrazně snižuje riziko gastrointerestinálních potíží,
  • mnohem lépe se vstřebává.

Mikronutrienty (v tomto případě vitamíny D a K) jsou transportovány v lipozomech. Lipozomy samotné jsou velmi odolné, nenarušuje je proces trávení, a tak účinné látky dostanou tam, kam mají. U klasických vitaminů se část komplexních molekul rozbije v trávicím systému ještě předtím, než jsou absorbovány, a tak je celková využitelnost přípravku o dost nižší.

Nejen lipozomální forma je zárukou úspěchu

Hledejte tedy přípravky v lipozomální formě – lipozomální vitamín K2 + D3 pořídíte například v e-shopu Jsmeproimunitu.cz. Jejich přípravek od značky Ekolife natura splňuje i další kritéria, na něž byste měli dbát, pokud vás zajímá skutečná podpora imunity. Neobsahuje umělá barviva ani umělá sladidla, je zcela bez cukru, lepku a soji, vhodný pro vegetariány a vegany. Takové by měly být všechny doplňky stravy, bohužel nejsou. Vybírejte si pečlivě, jakou formou budete svému tělu vitamíny suplementovat, hraje to roli.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení