Co je NAC Complex a proč ho vaše tělo ocení?

Cítíte se často unavení? Býváte nemocní více, než je běžné? Zapomínáte? Chcete předcházet nemocím, jako je infarkt myokardu či cystická fibróza? Pokud jste aspoň na jednu z těchto otázek odpověděli ano, pak by se vám hodil doplněk stravy NAC.

Příliš často se o něm nemluví, což je obrovská škoda, protože je vlastně takovým Supermanem mezi antioxidanty.

Co je vlastně NAC?

Zkratka NAC označuje N-Acetyl-L-Cystein. Jedná se o antioxidant, což je látka schopná neutralizovat volné radikály. Volný radikál je přitom prvkem či sloučeninou, jež „vytrhává“ elektrony z dalších sloučenin v našem těle, a tím poškozuje organismus, respektive jeho buňky. Jednoduše řečeno, antioxidant NAC zmírňuje působení volných radikálů, zmírňuje oxidační stres.

Proč ho tělu dodávat?

Konkrétně L-Cystein je semi-esenciální aminokyselinou, „semi“ proto, že si ji tělo dokáže vyrobit, jenže pouze v malém množství, takže je vhodné ji suplementovat. Odměnou vám bude lepší imunita, plodnost, zdraví mozku i srdce, rovněž zdravé plíce. NAC se podává například pacientům léčeným paracetamolem, aby se chránila játra a ledviny před poškozením. Nejde tedy o nijak neznámou látku, jen není mezi veřejností tak zpopularizovaná.

Pořiďte si rovnou NAC Complex

Kde tento doplněk stravy pořídit? V e-shopu Jsmeproimunitu.cz najdete NAC Complex, což je mix N-Acetyl-L-Cysteinu, tří synergních složek, prebiotika (vlákniny z akácie), kyseliny R-lipoové, selenu a molybdenu. Vaše tělo tedy dostane koktejl podporných látek, jež jsou vynikající zejména při vysoké zátěži – psychické či fyzické.

NAC Complex má holistické složení a prémiovou kvalitu, obsahuje výhradně aktivní složky. Nenajdete v nim žádná balastní aditiva, pojiva, plnidla ani umělá sladidla. Kromě toho neobsahuje ani želatinu a přísady živočišného původu, takže je vhodný také pro vegany a vegetariány. V balení najdete 60 kapslí, užívají se jedna až dvě denně.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz