Chelatovaná forma zinku aneb bez aditiv, pojiv a lepidel

Posílení imunity, správná funkce nervového systému, pevné kosti. Různé vitaminy působí na různé části našeho organismu. Spousta lidí si velmi dobře uvědomuje, že nepřijímá dostatek vitaminů z běžné stravy, a tak je doplňují formou nejrůznějších tablet a pilulek. Častokrát spolu s nimi konzumují také řadu aditiv, pojiv či lepidel.

Mnoho výrobců přidává do produktů balastní pojiva, lepidla a aditiva proto, aby vydržely déle v bioaktivní formě. Někdy také proto, aby vůbec držely pohromadě! Nejhůře na tom bývají lisované tablety, ty mívají obsah pojiv a pomocných látek kolikrát i 70 %. Nejlepší jsou naopak kapsle (tobolky) s volně loženým práškem. Sehnat se dají i kapsle s nulovým obsahem pomocných látek – třeba vysoce využitelná chelatovaná forma zinku. 

Zinek je důležitý pro posílení imunity

Tradičně se užívá pro pevnější nehty, zdravější vlasy a kůži, ovšem i v posílení imunity zinek hraje velkou roli. Zároveň je důležitý pro dobrou funkci slinivky, prostaty, potlačuje lupénku, ekzém i akné. Funguje také jako podpora při alkoholismu a pooperačních stavech. Dejte si však pozor, v jaké podobě si zinek pořizujete.

Kombinace zinku s mědí a vitamínem A

Vynikající je například zinek s mědí a vitamínem A Viridian Balanced Zinc Complex. Proč je zde zinek kombinován zrovna s mědí? Protože zinek může snižovat její hladinu v těle. Vitamín A navíc doplňuje účinek mědi i zinku.

Tento konkrétní produkt má ještě jednu velkou výhodu. Jde o vysoce využitelnou chelatovanou formu zinku a samozřejmě neobsahuje žádná aditiva, lepidla. Je čistě rostlinného původu, takže vhodný i pro vegany. Neobsahuje laktózu, přidané cukry ani umělá barviva.

V jednom balení najdete 90 kapslí, užívá se jedna až tři kapsle denně. Pokud vás zajímá podpora imunity, zinek a další doplňky stravy pořídíte přímo v e-shopu www.jsmeproimunitu.cz.

 

 

zinek

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz