Probiotický gel na ruce, 100 ml

Kód: 141
Tip
1 hodnocení
Značka: MYVALIN
238 Kč
Skladem (> 5 ks)

Probiotický gel na ruce s probiotickými kulturami, má antibakteriální a antifungální účinky. Zvlhčuje a osvěžuje ruce bez použití vody a ponechává pokožce příjemný pocit plynulosti. Snižuje riziko zánětlivých a alergických kožních reakcí. Vhodné pro časté použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁVOD NA POUŽITÍ 

  1. Profesionální použití: standardní metoda rozetření na rukou (EN1500)

Naneste probiotický gel MYVALIN na suché ruce. Celková doba ošetření produktem by měla činit 30 sekund:

Krok 1: Třete ruce dlaní o dlaň.

Krok 2: Třete pravou dlaní o levý hřbet ruky se zaklesnutými prsty a naopak.

Krok 3: Třete dlaní a dlaň se zaklesnutými prsty.

Krok 4: Hřbety prstů o druhou dlaň se zaklesnutými prsty.

Krok 5: Rotační tření levého palce sevřeného v pravé dlani a naopak.

Krok 6: Rotační tření v obou směrech sevřenými prsty ruky o levou dlaň a naopak.

Rozetřete produkt, proveďte každý z výše uvedených kroků a opakujete každý krok pětkrát (až do zápěstí). Pokud po kroku 6 nedojde k vypršení 30 sekund, znovu spusťte krok 1 a pokračujte, dokud se prostředek nenachází na pokožce po uvedenou dobu. V případě potřeby použijte větší množství gelu MYVALIN k čištění rukou. Pokožka by měla zůstat vlhká po celou dobu kontaktu.

  1. Domácí použití

Naneste gel do suchých rukou a třete po dobu 30 sekund a ujistěte se, že ruce jsou zcela pokryté gelem. V případě potřeby můžete použít několikrát denně.

UPOZORNĚNÍ

Hořlavý. Uchovávejte mimo dosah otevřeného ohně, nekuřte při používání produktu. Je přísně zakázáno používat spolu s výrobkem dezinfekční prostředky a chemikálie. Vyhněte se vniknutí znečištění a cizích předmětů dovnitř láhve. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte velkým množstvím vody. Pokud pocit pálení přetrvává, poraďte se s lékařem. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a vezměte s sebou obal s etiketou produktu. Probiotický gel na ruce lze nalít do jiné čisté nádoby a použít s jiným čistým dávkovačem.

Výrobek skladujte při teplotě od +10 °C do +45 °C a chraňte před přímým slunečním světlem. Balení je jednorázové, po použití opláchněte a vyhoďte do kontejneru pro recyklaci plastů. Spotřebujte do 3 let od data výroby uvedeného na obalu.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: EKO DROGERIE - JSMEPROIMUNITU.cz
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Jsme milovníci harmonického čistého a zdravého prostředí. Proto jsme si dali záležet, aby naše inovativní vize způsobu čištění přinesla opravdové výsledky. Technologie probiotického hygienického čisticího systému, kterou jsme pro Vás vyvinuli, odpovídá těm nejnáročnějším požadavkům. Myslíme nejen na to, aby naše produkty skutečně chránily přírodu, ale hlavně Vaše zdraví. Vznikl tak produkt MYVALIN, který využívá know-how výsledků vědeckého výzkumu, je tedy tím nejvhodnějším komplexním řešením pro čistotu a ozdravení Vašeho prostředí. Radost z výsledku brzy oceníte. Budete zdravější. Ušetříte na náklady spojené s úklidem. Zjednodušíte si práci. A navíc Vám planeta poděkuje!

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení