Probiotické tekuté mýdlo na mytí nádobí, 250 ml

Kód: 99
1 hodnocení
Značka: MYVALIN
158 Kč
Skladem (4 ks)

Koncentrovaný efektivní gelový prostředek s probiotickými kulturami pro mytí nádobí a čištění kuchyňského vybavení a příslušenství. Neobsahuje škodlivé pro zdraví a životní prostředí chemické složky, má vynikající čisticí a odmašťovací vlastnosti, má dobré pěnění a je velmi hospodárné. Chrání pokožku našich rukou. Doporučeno pro mytí dětského nádobí a hraček pro děti. Prostředek se používá pro ruční mytí nádobí a mytí v myčce.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁVOD NA POUŽITÍ 

Metoda č.1. Namáčení na chvíli.

Napusťte do dřezu teplou vodu 50-60 С°. Rozřeďte prostředek s vodou v poměru 5 ml. na 1 litr vody. Vložte znečistěné nádobí do připraveného roztoku. Nechte nádobí v připraveném roztoku 5 minut. Umyjte nádobí obvyklým způsobem. Tato metoda je úspornější a používá se v případech, kdy je třeba umýt hodně nádobí.

Metoda č.2. Nanesení rozprašovačem.

Rozřeďte prostředek s vodou v nádobce s rozprašovačem (nebo s triggerem) v poměru 5 ml. na 0,5 litr teplé vody. Při mytí nádobí aplikujte roztok přímo na nádobí. Roztok rovnoměrně rozetřete na nádobí houbou nebo hadříkem. Po nanesení položte nádobí do dřezu a nechte použitý prostředek “pracovat”. Umyjte nádobí pod tekoucí teplou vodou. Trvanlivost naředěného pracovního roztoku je jeden měsíc. Tuto metodu doporučujeme v případech, kdy je třeba umýt málo nádobí, umýt sporák, lednici, mikrovlnnou troubu, desku.

Metoda č.3. Nanesení houbou nebo hadříkem.

Naneste prostředek na houbu nebo nádobí. Po nanesení kapky prostředku a umytí pěnou povrchu nádobí houbou, vypláchněte nádobí teplou tekoucí vodou. Pro vysušení nádobí použijte celulózové hadry.

Metoda č.4. Myčka nádobí.

Nalijte 30 ml na jedno mytí. Tuto dávku můžete zvýšit v závislosti na množství nádobí a konečný výsledek mytí.

 

UPOZORNĚNÍ

Je přísně zakázáno používat spolu s výrobkem dezinfekční prostředky a chemikálie. Vyhněte se vniknutí znečištění a cizích předmětů uvnitř láhve. Probiotické tekuté mýdlo na mytí nádobí lze nalit do jiné čisté nádoby a použít s jiným čistým dávkovačem.

Výrobek skladujte při teplotě od +10 °C do +45 °C. Balení je jednorázové, po použití opláchněte a vyhoďte do kontejneru pro recyklaci plastů. Spotřebujte do 3 let od data výroby uvedeného na obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: EKO DROGERIE - JSMEPROIMUNITU.cz
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Jsme milovníci harmonického čistého a zdravého prostředí. Proto jsme si dali záležet, aby naše inovativní vize způsobu čištění přinesla opravdové výsledky. Technologie probiotického hygienického čisticího systému, kterou jsme pro Vás vyvinuli, odpovídá těm nejnáročnějším požadavkům. Myslíme nejen na to, aby naše produkty skutečně chránily přírodu, ale hlavně Vaše zdraví. Vznikl tak produkt MYVALIN, který využívá know-how výsledků vědeckého výzkumu, je tedy tím nejvhodnějším komplexním řešením pro čistotu a ozdravení Vašeho prostředí. Radost z výsledku brzy oceníte. Budete zdravější. Ušetříte na náklady spojené s úklidem. Zjednodušíte si práci. A navíc Vám planeta poděkuje!

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz